Start
V niedziela zwykła 04.02.2018 r PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zdzisław Kamiński   
niedziela, 04 lutego 2018 08:47
  1. 1. W przyszłą niedzielę, 11 lutego, przeżywać będziemy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy osoby chore, niepełnosprawne, w podeszłym wieku na specjalne modlitwy i przyjęcie sakramentu chorych na każdej Mszy św. Prosimy domowników a także sąsiadów i życzliwe osoby, aby wyświadczyły chorym samarytańska posługę przywożąc chorych do świątyni.
  2. Jutro wspomnienie św. Agaty. Poświęcamy chleb i wodę a Solenizantki otaczamy modlitwa i najlepszymi życzeniami.
  3. Bardzo proszę o dołączenie do ogłoszeń parafialnych na niedzielę 4 lutego 2018 r. zaproszenia do udziału w Kursie Fotografów i Kamerzystów, który ma na celu zdobycie certyfikatu upoważniającego do dokumentalizacji fotograficzno-filmowej podczas ceremonii kościelnych w diecezji ełckiej.
  4. Kuria Biskupia Warsztaty organizuje zajęcia z zakresu: „Fotograf i kamerzysta w zgromadzeniu liturgicznym" i będą odbywały się podczas dwóch sobót 17 lutego i 3 marca 2018 r. od godziny 10.00, w Sali Konferencyjnej w budynku Kurii Biskupiej w Ełku. Cykl spotkań zakończy się egzaminem i wręczeniem certyfikatów. Koszt udziału w zajęciach (wraz z materiałami dydaktycznymi) wynosi 200 zł. Zgłoszenia należy kierować pod adres Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel. 87 – 621-68-14.
  5. Zachęcam do czytania prasy: jest nowy numer Martyrii i Gościa niedzielnego.

 

 
Main page Contacts Search Contacts Search