Start Duszpasterze Nasi Księża
Nasi Księża PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zdzisław Kamiński   
niedziela, 17 stycznia 2016 18:45
  1. Ks. Dariusz Brozio,             Proboszcz (2019-08-01 - ................)
  2. Ks. Szymon Klimaszewski, Proboszcz (2018-08-01 - 2019-07-31)
  3. Ks. Karol Nowikowski,        wikariusz    (2016-08-26 - 2019-08-25)
  4. Ks. Adam Konopko,           wikariusz    (2017-08-24 - ................)
  5. Ks. Emil                            wikariusz    (2019-08-24 - ................)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
              Ks. Wojciech Kalinowski, Proboszcz    (2009-09-01 - 2018-07-31)
Poprawiony: niedziela, 25 sierpnia 2019 14:08
 
Main page Contacts Search Contacts Search