Parafia rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela

Al. Jana Pawła II 14
16-300 Augustów
tel
. 734686050

 
janchrzciciel.augustow.p
l

nr rachunku bankowego: 06 9334 0001 0030 0156 2162 0010

Start Ogłoszenia I Niedziela Adwentu 27.11.2022
I Niedziela Adwentu 27.11.2022 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zdzisław Kamiński   
niedziela, 27 listopada 2022 17:56

Znalezione obrazy dla zapytania świece adwentowe animowane gify

  1. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu, w pierwszy piątek odwiedziny chorych a w pierwszą sobotę różaniec o 17.20.
  2. Roraty, poprzedzone Godzinkami o Niepokalanym Poczęciu NMP, w dni powszednie o godz. 6.30, na które serdecznie zapraszamy! Zabierzmy ze sobą lampiony, a dzieci niech przyniosą serduszka do wylosowania figurki Matki Bożej.
  3. Czas Adwentu sprzyja różnym akcjom dobroczynności. Podobnie jak w ubiegłym roku, zapraszamy do udziału w jednej z nich: "Paczuszka dla Maluszka". Jej organizatorem jest Fundacja Małych Stópek. W tym roku jest to zbiórka przede wszystkim środków czystości i artykułów kosmetycznych. W bocznym wejściu do naszego kościoła, przy obrazie Św. Jana Pawła II, znajduje się choinka z papierowymi bombkami. Każdy, kto chce pomóc może wziąć bombkę, a w zamian proszony jest o przyniesienie przygotowanej paczuszki dla jednego maluszka. Dary pozostawione pod choinką zostaną przekazane do Domu Pomocy Społecznej dla dzieci i młodzieży Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w naszym mieście.
  4. Za tydzień w niedzielę rozpoczną się w naszej parafii trzydniowe rekolekcje adwentowe.
  5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji naszych rodzin po Mszy świętej o godz. 12.00. Dzieci przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej przynoszą do poświęcenia na Mszę św. o godz. 12.00 medaliki Matki Bożej Niepokalanej. Tego dnia będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  6. Na nowy tydzień życzymy wzrastania w miłości ku Bogu, który uczynił dla nas wielkie rzeczy, opieki Niepokalanej i odwagi św. Jana Chrzciciela.

 
Main page Contacts Search Contacts Search