Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy do Ogrodu św. Franciszka na wspólne świętowanie.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w 40-godzinnym nabożeństwie, czyli znaleźli czas na adorację Najświętszego Sakramentu.
Dziękujemy osobom, które w ostatnim tygodniu sprzątały kościół i kaplicę Pana Jezusa Klęczącego.
Dzisiaj ofiarami do puszek możemy wesprzeć fundusz duszpasterstwa młodzieży diecezji ełckiej.
Jutro uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 10.30 i 18.00. Taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W te dni od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek, w święto św. Tomasza Apostoła odwiedzimy chorych.
Na nowy tydzień parafianom i wszystkim gościom, wypoczywającym na ziemi augustowskiej, życzymy Bożego błogosławieństwa, zdrowia i odwagi św. Jana Chrzciciela, abyśmy byli wiernymi świadkami Chrystusa wobec ludzi.
W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb śp. Janusza Sieńkowskiego. Wieczny odpoczynek...