Start Duszpasterze
Duszpasterze




Nasi Księża PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zdzisław Kamiński   
niedziela, 17 stycznia 2016 18:45
  1. Ks. Szymon Klimaszewski, Proboszcz (2018-08-01 - ................)
  2. Ks. Karol Nowikowski,        wikariusz    (2016-08-26 - ................)
  3. Ks. Adam Konopko,           wikariusz    (2017-08-24 - ................)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
              Ks. Wojciech Kalinowski, Proboszcz    (2009-09-01 - 2018-07-31)
Poprawiony: wtorek, 31 lipca 2018 21:30
 


Main page Contacts Search Contacts Search