Parafia rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela

Al. Jana Pawła II 14
16-300 Augustów
tel
. 734686050

 
janchrzciciel.augustow.p
l

nr rachunku bankowego: 06 9334 0001 0030 0156 2162 0010

Start Warto wejść ...
Warto wejść ...
Nie wstydzę się Jezusa PDF Drukuj Email

Strona akcji społecznej "Nie wstydzę się Jezusa..." adresowanej do młodzieży i wszystkich, którzy nie boją się przyznać do Jezusa Chrystusa

http://www.mt1033.pl 

 
Ełcka Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę grupa augustowska PDF Drukuj Email

Oficjalnej strona poświęconej grupie augustowskich pielgrzymów na Jasną Górę. Stworzyliśmy ją, by poprzez zdjęcia, filmy, świadectwa pielgrzymów, artykuły i piosenki pokazać Ci czym jest pielgrzymka oraz zachęcić do wyruszenia z nami już w przyszłym roku. Ponadto możesz zamieszczać tu intencje, w których pielgrzymi będą się modlić. Masz pytanie dotyczące pielgrzymki? – w dziale „Częste pytania” znajdziesz na nie odpowiedź. Zapraszamy również do zapoznania się z „Poradnikiem pielgrzyma”. Czytaj, pisz na forum, przychodź na spotkania pielgrzymkowe, wpisz się na listę i w lipcu wyrusz razem z nami, by 12 sierpnia stanąć przed Panią Jasnogórską - Adnimistratorzy.

http://www.pielgrzymkaaugustow.pl/

 
ZHP Augustów Borki PDF Drukuj Email

Strona  Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej w Augustowie -na Borkach.

http://www.druzynaborki.cba.pl/

 
Pismo Święte PDF Drukuj Email

Strona poświęcona Biblii. Na tej stronie znajdziesz zaproszenie do wyprawy w świat biblijny. Możesz pożeglować po świętych Księgach, zajrzeć do liturgii niedzielnej, rozważać Słowo Boże, a także poznać innych biblijnych pasjonatów.

http://www.biblia.pl/

 
Katechizm Kościoła Katolickiego PDF Drukuj Email

Katechizm Kościoła Katolickiego - zawiera wykładnię najważniejszych zasad wiary, moralności i kultu, do których przestrzegania zobowiązani są wierni Kościoła katolickiego. Jest oficjalna wykładnia doktryny wiary i zasad moralności Kościoła Katolickiego.

http://www.katechizm.opoka.org.pl/

 
Portal wiara.pl PDF Drukuj Email

Portal wiara.pl istnieje od 3 lipca 2001 roku. Jest to jedyny w swoim rodzaju portal zawierający informacje, publicystykę, materiały dotyczące Kościoła katolickiego, ale otwarty również na inne wyznania i religie i dotykający ważnych tematów społecznych. Właścicielem portalu wiara.pl jest Wydawnictwo Kurii Metropolitalnej „Gość Niedzielny”.

http://www.wiara.pl/

 
Gość Niedzielny PDF Drukuj Email

Ogólnopolski tygodnik katolicki ukazujący się od 1923 roku.

http://goscniedzielny.wiara.pl/

 
Tygodnik Niedziela PDF Drukuj Email

Tygodnik katolicki ukazujący się od ponad 80 lat.

http://www.niedziela.pl/

 


Main page Contacts Search Contacts Search