Start
Ogłoszenia 11.11.2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zdzisław Kamiński   
sobota, 10 listopada 2018 17:55
  1. w poniedziałek 12 listopada br. odbędzie się spotkanie z mężczyznami, którzy chcą tworzyć w naszej parafii chorągiew Rycerzy JP II. Zapraszam mężczyzn do sali pod kościołem o g.16.30. Do Rycerzy mogą należeć także mężczyźni będący już w innych wspólnotach.
  2. Za tydzień 18 listopada br. będziemy gościli w naszej wspólnocie Ks. Jana Nowaka z Krakowa, który jest propagatorem życia i kultu Bł. Ks. Władysława Bukowińskiego. Przyjedzie do nas z relikwiami bł. Władysława więźnia obozu w Kazachstanie. Tym spotkaniem chcemy uczcić wszystkie osoby męczone przez systemy totalitarne a jednocześnie niedziela 18 listopada jest dla naszej parafii dniem odpustu ku czci św. Rafała Kalinowskiego. Codziennie przed błogosławieństwem będziemy modlili się przez wstawiennictwo Bł. Władysława o łaski a szczególnie za nasze rodziny. Bł. Władysław podczas zesłania do Kazachstanu im służył i otaczał je wyjątkową troską. W sobotę zapraszam tu do kościoła o g.17.00 na film o bł. Władysławie Bukowińskim a następnie na Mszę św.
  3. 20 listopada we wtorek o g.12.00 zostanie odprawiona Msza św. w int. Sybiraków, ich rodziny, wnuków Sybiraków oraz uczniów i nauczycieli Gimnazjum nr.2 im Sybiraków oraz SP nr 2 im. Zygmunta Augusta.
  4. Od adwentu do Wielkanocy nie będzie Mszy św. w dni powszednie o g.17.00 w kaplicy i o g. 20.00 w naszej świątyni.
  5. Serdecznie zapraszamy na roraty codziennie o g.6.00. Jest to czuwanie Kościoła w łączności z Matką Bożą, ze szczególnym rozważaniem jej życia. Wszyscy dorośli, młodzież i dzieci przychodzą na roraty z lampionami.
  6. 9 grudnia będziemy gościli siostry Benedyktynki z Ukrainy, które podzielą się świadectwem wiary i służby w tamtej wspólnocie Kościoła. Wspierajmy ich posługę modlitwą i ofiarami.
 
Main page Contacts Search Contacts Search