Start
X Niedziela Zwykła 07.06.2015 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zdzisław Kamiński   
niedziela, 07 czerwca 2015 07:35
 1. Jesteśmy pod wrażeniem pięknego klimatu modlitwy, świadectwa wiary i dużej liczby rodzin z dziećmi na procesji Bożego Ciała w miniony czwartek. W najbliższy czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała i tradycyjnie zapraszamy rodziny na specjalne błogosławieństwo dzieci i matek w stanie błogosławionym o godz. 19.00.
 2. Wczoraj odbyła się piękna procesja, Msza św. z dziękczynieniem i prośba o nowe dobre urodzaje i błogosławieństwo w rodzinach Wójtowskich Włók, Mazurek, Ślepska. Pięknie, że możemy sie spotykać raz do roku w gronie całej społeczności zarówno na modlitwie jak i wspólnotowym biesiadowaniu. 
 3. W sobotę, 13 czerwca pragniemy poświęcić nową Kapliczkę Św. Antoniego na Osiedlu Ślepsk. Od 3 lat przygotowywaliśmy teren otrzymany od Wspólnoty Ziemskiej, została wyrzeźbiona i poświecona figurka św. Antoniego oraz w tym roku zbudowany został ołtarz kamienny i postawiona Kapliczka. Gratuluję mieszkańcom Ślepska i zapraszam na radość wspólnej modlitwy i biesiadowania. 
 4. Za tydzień, w niedzielę przyszłą 14 czerwca także doroczne święto  mieszkańców Biernatek ku czci św. Antoniego z poświęceniem pól o godz. 19.30. Pragnę pogratulować społeczności Biernatek zaangażowania, zawsze oryginalnego pomysłu i zbudowania pięknego ołtarzyka na Boże Ciało. 
 5. Dzisiaj, inauguruje działalność nasz Klub Rowerowy wyjazdem na Święte Miejsce. Zapraszamy całe rodziny a dzieci tylko pod opieką osób dorosłych. Zabieramy ze sobą picie, coś do posilenia się, kurtkę przeciwdeszczową i dobry humor. Spotkanie na parkingu o 14.00 a powrót około 18.00. 
 6. W środę, 10 czerwca spotkanie Męskiego Bractwa Różańcowego na różańcu o 18.30, potem na liturgii i na comiesięcznej konferencji.
 7. W piątek, 12 czerwca odbędzie się międzynarodowe spotkanie Łagierników. Msza św. o godz. 9.00. Zapraszamy
 8. W sobotę, 13 czerwca o godz. 10.00 rozpocznie się Mszą św. pod przewodnictwem Bpa Romualda Kamińskiego zakończenie roku formacyjnego Domowego Kościoła. Serdecznie zapraszamy. 
 9. Ukończone zostały prace przy nowym parkingu przed plebanią. Dziękuję firmie Pana Piotra Nowaka za solidność wykonania i życzliwość.  
 10. Do nabycia pisma Martyrii i Gość Niedzielny. 
 11. Zachęcam jeszcze do składania jeszcze podpisów pod wnioskiem obywatelskim w obronie życia i rodziny.


Poprawiony: niedziela, 07 czerwca 2015 07:43
 
Main page Contacts Search Contacts Search