Start Wspólnoty Parafialna Szkółka Golfowa
Parafialna Szkółka Golfowa
Szkółka golfowa - 6.10.2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez ks. Przemysław Przekop   
sobota, 06 października 2012 19:50

Wbrew pesymistycznej prognozie, pogoda dzisiaj była przepiękna. Od rana świeciło słońce to i nie dziw, że na trening naszej parafialnej szkółki golfowej zjawiło się ośmioro adeptów. Rozdzieliliśmy się na dwie grupy, jedna, bardziej doświadczona poszła od razu grać dołki. Pozostała czwórka pod okiem klubowego instruktora, po krótkim przypomnieniu techniki uderzeń, też rozegrała prawdziwy mecz na dołkach.
Emocji było co niemiara a i frajdy przy tym, bo okazało się, że dotychczasowe żmudne ćwiczenia na "driving range" jednak dają efekty i ci młodzi ludzie już znakomicie dają sobie radę z opanowaniem kija golfowego i piłeczki.

W galerii trochę zdjęć.
Następne zajęcia za tydzień. Jak zwykle na parkingu przed kościołem na Borkach o godz. 9:30.

 
Spotkanie klubu golfowego PDF Drukuj Email
Wpisany przez ks. Przemysław Przekop   
sobota, 08 września 2012 21:35

Dzisiaj, jak co tydzień spotkaliśmy się na parkingu naszego kościoła i pojechaliśmy na pole.
Do grona klubowych instruktorów: Wiesława, Waldka i Roberta dołączył Mirosław Newel, nasz klubowy kolega z Białegostoku.
Natomiast grono młodych słuchaczy znawu powiększyło się o jedną osobę. W dzisiejszych zajęciach wzięło udział trzynaścioro słuchaczy ! Całkiem spora gromada pozostała dłużej, poza godzinami szkolnymi, by jeszcze trochę potrenować.
Myślę, że tak właśnie działa wciągająca siła tego sportu
 Następne zajęcia w sobotę 15 września. Zbiórka na parkingu kościoła o godz. 9:30, lub bezpośrednio na polu JW kwadrans później.

 
Augustowska Gala Golfa 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez ks. Przemysław Przekop   
środa, 05 września 2012 08:29

Turniej odbędzie się w sobotę, 27 października, a jeszcze tego samego dnia, wieczorem podsumujemy tegoroczny sezon na (tradycyjnej) Augustowskiej Gali Golfa.
O szczegółach będziemy jeszcze informować, ale już teraz proszę zarezerwować sobię ten termin. Dotyczy to wszystkich golfistów z naszego regionu, nie tylko członków AKG. No i oczywiście z osobami towarzyszącymi.

 
Ważne informacje dla klubu golfowego PDF Drukuj Email
Wpisany przez ks. Przemysław Przekop   
niedziela, 02 września 2012 12:58

Dzisiaj, jak zwykle w sobotę, odbyły się kolejne zajęcia naszej parafialnej szkółki golfowej.
Tym razem pogoda nam dopisała a do tego odnotowaliśmy kolejnych nowych uczestników.

Obsada instruktorska też była mocna. Adepci ćwiczyli pod okiem Waldemara Dzierżyńskiego, Wiesława Dzierżyńskiego oraz Roberta Hanisza.

Druga informacja, równie ważna: w następną niedzielę, 9 września odbędą się Mistrzostwa Augustowa o puchar Burmistrza Miasta pana Kazimierza Kożuchowskiego. Jest to już czwarty turniej o to zaszczytne trofeum. Spotykamy się na polu golfowym JW w Grabowie k. Augustowa. Start rozgrywki (shot gun) o godz. 11:00. 

Zapraszamy wszystkich chętnych - jest to turniej otwarty - już od godziny 9:00 by się rozgrzać i dopełnić formalności rejestracyjnych.

Przypomnę tylko, że obrońcami tytułów są:
Maja Wyszkowska z Białegostoku w kategorii juniorów

Marianna Wiszniewska w kategorii kobiet

Józef Wiszniewski w kategorii mężczyzn

 
Kolejne zajęcia szkółki golfa PDF Drukuj Email
Wpisany przez ks. Przemysław Przekop   
wtorek, 28 sierpnia 2012 10:44

Dzisiejszy poranek, choć tak deszczowy, widział całkiem spore grono uczestników kolejnych zajęć naszej parafialnej szkółki golfowej. Choć wszyscy przemokli, nikt nie zszedł z pola przed zakonczeniem zajęć. A zresztą, na sam koniec wyszło nawet słońce i wszystkich nas pięknie wysuszyło.

Zajęciami kierowali nasi klubowi koledzy: Wiesiek Dzierżyński i Robert Hanisz

Kolejne zajęcia w sobotę, 1 września. Zbiórka jak zwykle o 9:30 na parkingu kościoła pw Św. Jana Chrzciciela na Borkach.


Pozdrawiam,
Robert Hanisz

Zdjęcia ze szkółki będą dostepne w galerii na naszej stronie parafialnej 

 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2
Main page Contacts Search Contacts Search