Start
II niedziela Wielkanocna Święto Miłosierdzia Bożego 08.04.2018 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zdzisław Kamiński   
niedziela, 08 kwietnia 2018 06:43
  1. W II niedzielę Wielkanocną przeżywamy Uroczystość Bożego Miłosierdzia. Uroczystości w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ełku. Zapraszamy każdego dnia do kościoła i Kapliczki na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
  2. Jutro, w poniedziałek przeżywamy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesioną z racji Niedzieli Palmowej przypadającej kalendarzowo w tym dniu. Msze św. o godz. 8.00; 17.00 w Kapliczce i godz. 18.00. Jest to dzień modlitwy w intencji Dziecka Poczętego i możliwość podjęcia duchowej adopcji. Druki adopcji są wyłożone na stoliku pod chórem.
  3. We wtorek, 10 kwietnia smutna rocznica katastrofy smoleńskiej. Zapraszamy na Apel Jasnogórski pod pomnik Sybiraków i symboliczną "brzozę smoleńską".
  4. Próba chóru parafialnego w poniedziałek, 9 kwietnia po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00. Zapraszamy członków chóru i osoby pragnące śpiewem chwalić Pana Boga.
  5. Pragnę podziękować firmie Pana Wojciecha Prawdzika za ułożenie bruku przy Kaplicy Św. Antoniego na Ślepsku. Koszt inwestycji ponad 5 tys. zł. Dziękuję także Panu Adamowi Sobeckiemu za zamontowanie łącza siłowego do wypompowywania wody z oczka wodnego przy grocie Matki Bożej oraz Panu Jarkowi Siedleckiemu za naprawę zaciekającego dachu na kościele.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 
Main page Contacts Search Contacts Search