Start
XXXI niedziela zwykła – 05.11.2017 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zdzisław Kamiński   
niedziela, 05 listopada 2017 11:48
  1. Wczoraj Ks. Karol obchodził imieniny. Otaczamy Ks. Karola naszą modlitwą i prosimy Pana Boga w Jego intencjach, aby podejmowane inicjatywy duszpasterskie z młodzieżą oazową i harcerską zaowocowały ożywieniem zaangażowania młodych w naszej wspólnocie. Niech łaska kapłaństwa daje Księdzu Karolowi wiele duchowych radości i poczucia potrzeby służby a Pan Bóg wspiera łaską zdrowia i natchnieniami Ducha Świętego. Szczęść Boże.
  2. W dniach trwania nowenny za zmarłych mamy łaskę uzyskania odpustu zupełnego, który ofiarowujemy za duszę naszych zmarłych.
  3. Przyjmujemy tradycyjne „wypominki” roczne do końca listopada oraz „wypominki nowennowe” za naszych bliskich zmarłych.
  4. Przygotowując się do Święta Niepodległości, w sobotę, 11 listopada, bardzo usilnie proszę Drogich Parafian o zawieszenie flagi narodowej. Poczujmy się dumni, jako Polacy, okażmy wdzięczność naszym Rodakom za dar wolności modląc się za poległych żołnierzy, partyzantów, opozycjonistów. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.
  5. W sobotę, 11 listopada w Ełku na Plac Jana Pawła o godz. 15.00 odbędzie się uroczystość poświęcenia transportu choinki noworocznej z Naszej Diecezji, która stanie na Placu Św. Piotra w Rzymie.
  6. Za tydzień modlitwą otaczamy Kościół na Wschodzie i ofiarą do puszki wspieramy nasze Siostry i Braci często prześladowanych i za bycie katolikiem i za bycie Polakiem.
  7. Na renowację zabytkowych nagrobków złożyliście w Uroczystość Wszystkich Świętych - prawie 15 tysięcy złotych.
  8. Do nabycia nowy numer „Martyrii”
Poprawiony: niedziela, 05 listopada 2017 11:52
 
Main page Contacts Search Contacts Search