Parafia rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela

Al. Jana Pawła II 14
16-300 Augustów
tel
. 693 55 66 57

 
janchrzciciel.augustow.p
l

PKO BP SA, nr rachunku: 18 1020 1332 0000 1702 1133 3202

Start Archiwum
XVII niedziela zwykła 2017 23.07.2017 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zdzisław Kamiński   
niedziela, 23 lipca 2017 05:46
  1. W tym tygodniu Ks. Infułat Kończy swój urlop w naszej parafii i dlatego już dzisiaj pragnę wyrazić wdzięczność za posługę duszpasterską w naszej wspólnocie Ks. Infułatowi dr Janowi Sołowianiukowi. Ks. Infułat ubogaca nas kolejny rok darem modlitwy i piękna Bożego Słowa. To wielka łaska w czasie kiedy księża prowadzą wakacyjne rekolekcje, pielgrzymi, obozy harcerskie i mają urlopy móc gościć tak bogatą Osobowość. Dziękuję Ks. Infułatowi za kapłańską przyjaźń i pracowitą obecność w naszej wspólnocie. Życzymy Ks. Infułatowi  wiele łaski zdrowia i Bożego błogosławieństwa oraz już dziś zapraszamy za rok.
  2. We wtorek, 25 lipca wspominamy Św. Krzysztofa, patrona kierowców i już dziś poświęcamy po każdej Mszy św. nasze pojazdy i powierzamy sie opiece Bożej przez Jego orędownictwo. Ofiarą możemy wesprzeć misjonarzy polskich pracujących na Syberii i Ameryce południowej. Bóg zapłać.
  3. 26 lipca, we środę, przeżywamy wspomnienie św. Anny i Joachima, rodziców Najświętszej Marii Panny. Modlimy się za Solenizantki i Solenizantów a szczególnie za Babcie i Dziadków i wszystkich Seniorów. W modlitwie dziękczynienia i prośby błagamy łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo.
  4. Pragnę podziękować Panu Burmistrzowi Wojciechowi Walulikowi i Firmie Miejskie Wodociągi i Kanalizacje za życzliwość w procedurze wybudowania przyłącza i stosownej infrastruktury wodno-kanalizacyjnej do Kaplicy Pana Jezusa Klęczącego. Za tydzień ofiarą na tace będziemy mogli uregulować zobowiązania za to przyłącze i godnie funkcjonujące przy Kapliczce toalety.
  5. Pragnę tez podziękować Pani Staroście Katarzynie za otwartość na przemodelowanie zieleni ronda przy Kaplicy pana Jezusa Klęczącego aby jej nie przesłaniały a także na otwartość na zawieszenie tabliczek kierunkowych do Kaplicy na drogach powiatowych.
  6. Zachęcam do czytania prascy katolickiej.
  7. Na czas wakacji i urlopów życzmy naszym Parafianom dużo radości, optymizmu, dobrej pogody wielu budujących przeżyć oraz opieki Bożej wszystkim podróżującym.
 

Liturgia dnia


Więcej …

Kościół gromadzi się na Mszy Św.

porządek zimowy

Niedziela  i święta

Kościół:

700, 900, 1030
1200, 1800, 2000

Kaplica:

1700

Dzień powszedni

Kościół:

800, 1800

Kaplica:

               1700

pozostałe nabożeństwa

Statystyki

Odsłon : 336197
Main page Contacts Search Contacts Search