Parafia rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela

Al. Jana Pawła II 14
16-300 Augustów
tel
. 693 55 66 57

 
janchrzciciel.augustow.p
l

PKO BP SA, nr rachunku: 18 1020 1332 0000 1702 1133 3202

Start Archiwum
Modlitwa w intencji Misji Świętych w naszej parafii PDF Drukuj Email
Wpisany przez ks. Przemysław Przekop   
piątek, 20 września 2013 07:37

Przyjdź Duchu Święty zapal w nas ogień Swojej Miłości, abyśmy całą Wspólnotą Parafialną dobrze przygotowali się do przeżycia Misji Świętych. Prosimy Cię Duchu Święty, módl się w nas i otwórz serca na Słowo Boga. Niech to Słowo umocni naszą wiarę i doprowadzi do zjednoczenia z Bogiem obecnym w Sakramentach i z naszymi braćmi i siostrami. Duchu Święty – obdarz darem Słowa Misjonarzy, którzy podjęli się trudu przeprowadzenia tych misji. Mów przez nich z mocą do naszych serc i przemieniaj je na podobieństwo Najświętszego Serca Pana Jezusa. Niech czas Misji będzie czasem nowej Pięćdziesiątnicy dla naszej Parafii. Przyjdź Duchu Święty i odnów oblicze tej ziemi. AMEN.

Święta Teresko Patronko Misji – módl się za nami.

Św. Janie Chrzcicielu – módl się za nami

Święty Rafale Kalinowski – módl się za nami

 
Main page Contacts Search Contacts Search