Start
Oddam w dobre ręce PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Furmanik   
sobota, 18 grudnia 2010 00:00

Na naszej stronie została dodana możliwość umieszczania ogłoszeń z rzeczami, które możemy oddać innym. W naszych domach być może znajdują się przedmioty, których nie używamy a szkoda wyrzucić. W parafii znajdą się osoby, które być może właśnie potrzebują Twojej nieużywanej i "zakurzonej" rzeczy.Instrukcja obsługi systemu ogłoszeniowego:

1. Należy się zarejestrować. By to uczynić trzeba w lewym menu w zakładce logowanie kliknąć na tekst "Załóż swoje konto!"

2. Po założeniu konta należy się zalogować (w lewym menu w zakładce logowanie) używając nazwy i hasła użytego przy tworzeniu konta.

3. Po zalogowaniu w lewym menu pojawi się zakładka z tytułem "Menu użytkownika". Tam należy wybrać napis "Oddam ...". Pojawi się folmularz, w którym należy wypełnić informacje opisujące nasz przedmiot.

Ogłoszenia będą aktywne przez okres 14 dni. Trzy dni przed upływem terminu wygaśnięcia ogłoszenia dodający ogłoszenie zostanie o tym fakcie poinformowany mailem. Wówczas będzie można takie ogłoszenie przedłużyć bądź nic nie robić by ogłoszenie wygasło.

Do ogłoszeń można zamieścić również zdjęcia (maksymalnie 3).

W przypadku problemów, pytań proszę kontaktować się z głównym administratorem czyli Marcinem Furmanik poprzez zakładkę Kontakt.

Poprawiony: sobota, 18 grudnia 2010 20:49
 
Main page Contacts Search Contacts Search